Koszykówka Warszawa Ursynów - sekcja męska - aktualne listy


ZAPISZ SIĘ


Gramy w Warszawie w Hali Sportowej UCSiR, ul. Dereniowa 48 (przy metrze Imielin) (w poniedziałki - sektor 3, w czwartki - sektor 1)

MAX 15 OSÓB (3 składy x 5 zawodników)

Aktualne listy:


Poniedziałek 28.01.2019 20:00 - 21:30

Poniedziałek 04.02.2019 20:00 - 21:30

Poniedziałek 11.02.2019 20:00 - 21:30

Poniedziałek 18.02.2019 20:00 - 21:30

Poniedziałek 25.02.2019 20:00 - 21:30

Czwartek 24.01.2019 20:00 - 21:30

Czwartek 31.01.2019 20:00 - 21:30

Czwartek 07.02.2019 20:00 - 21:30

Czwartek 14.02.2019 20:00 - 21:30

Czwartek 21.02.2019 20:00 - 21:30

Czwartek 28.02.2019 20:00 - 21:30


Poniedziałek 28.01.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 28.01.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Kajetan Grzejszczak
3 Azizuddin Redzuan Lu
4 Kamil Zbroniec
5 Jakub Zwoliński
6 Artur Orlicz
7 Patryk Wojciechowski
8 Grzegorz Łukasz
9 Jacek Osiński
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 04.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 04.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Jacek Osiński
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 11.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 11.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Jacek Osiński
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 18.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 18.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 25.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 25.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 24.01.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 24.01.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Kajetan Grzejszczak
3 Daniel Małek
4 Azizuddin Redzuan Lu
5 Paweł Włodarczyk
6 Kamil Zbroniec
7 Łukasz Butryn
8 Jakub Zwoliński
9 Łukasz Hiero
10 Piotr Jasiołek
11 Łukasz Nakonieczny
12 Oskar Nakonieczny
13 Artur Orlicz
14 Patryk Wojciechowski
15  

Do góry


Czwartek 31.01.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 31.01.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Kajetan Grzejszczak
3 Daniel Małek
4 Azizuddin Redzuan Lu
5 Paweł Włodarczyk
6 Kamil Zbroniec
7 Łukasz Butryn
8 Jakub Zwoliński
9 Piotr Jasiołek
10 Artur Orlicz
11 Patryk Wojciechowski
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 07.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 07.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 14.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 14.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 21.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 21.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 28.02.2019 20:00 - 21:30 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 28.02.2019 20:00 - 21:30
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry

Ta strona używa plików cookies.    Regulamin Inter Active Sport Club    AKCEPTUJĘ