Koszykówka Warszawa Ursynów - sekcja męska - aktualne listy


ZAPISZ SIĘ


Gramy w Warszawie w Hali Sportowej UCSiR, ul. Dereniowa 48 (przy metrze Imielin) (w poniedziałki - sektor 3, w czwartki - sektor 1)

MAX 15 OSÓB (3 składy x 5 zawodników)


Aktualne listy:


Październik 2020:

Poniedziałek 26.10.2020 20:00 - 21:15

Czwartek 29.10.2020 20:00 - 21:15

Listopad 2020:

Poniedziałek 09.11.2020 20:00 - 21:15

Poniedziałek 16.11.2020 20:00 - 21:15

Poniedziałek 23.11.2020 20:00 - 21:15

Poniedziałek 30.11.2020 20:00 - 21:15

Czwartek 05.11.2020 20:00 - 21:15

Czwartek 12.11.2020 20:00 - 21:15

Czwartek 19.11.2020 20:00 - 21:15

Czwartek 26.11.2020 20:00 - 21:15


Poniedziałek 26.10.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 26.10.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Jakub Zwoliński
3 Dawid Syguła
4 Dawid Sabara
5 Kamil Zbroniec
6 Patryk Wojciechowski
7 Grzegorz Pruszczynski
8 Emilian Snarski
9 Kajetan Grzejszczak
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 09.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 09.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 16.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 16.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Tomasz Gawlas
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 23.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 23.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Tomasz Gawlas
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Poniedziałek 30.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Poniedziałek 30.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Tomasz Gawlas
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 29.10.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 29.10.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Jakub Zwoliński
3 Dawid Syguła
4 Dawid Sabara
5 Patryk Wojciechowski
6 Grzegorz Pruszczynski
7 Kajetan Grzejszczak
8 Yevhenii Basanets
9 Tomasz Gawlas
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 05.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 05.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Tomasz Gawlas
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 12.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 12.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Tomasz Gawlas
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 19.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 19.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Tomasz Gawlas
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


Czwartek 26.11.2020 20:00 - 21:15 - max 15 osób (3 składy po 5)

L.p. Czwartek 26.11.2020 20:00 - 21:15
1 Zbyszko Cieszyński - lider
2 Tomasz Gawlas
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  

Do góry


SPONSORZY:


Ta strona używa plików cookies.    Regulamin Inter Active Sport Club    AKCEPTUJĘ